Giriş Yukarı Neden Karya Ambalaj Dizayn Sektörel Örnekler İletişim. Web Gezgini

Giriş
Yukarı
Neden Karya
Ambalaj Dizayn
Sektörel Örnekler
İletişim.
Web Gezgini

 

.Site Haritası     

 

YAZI BOYUTUNU SEÇ

100%
125%
150%

 

 

 

Baskılı Kutu

Her türlü bristol karton, kuşe karton ve krome karton malzemeler üzerine ofset baskı tekniği ile istenilen baskının yapılabildiği; selofan, lak veya vernik sıvama yapılabilen ve gıda, konfeksiyon,nikah şekeri kutuları,hediye paket kutuları, yedek parça v.b.  alanlarda ürün ambalajı olarak kullanılabilecek kutuları  kapsamaktadır.

               

karyaltd@gmail.com   veya karyaambalaj@gmail.com e-mail adreslerine mail göndererek belirtiniz. Firma yetkililerimizce en kısa sürede e-mailinize yanıt verilerek telefon ile iletişim kurulacaktır.

 Oluklu Mukavva

Micro Dalga Oluklu Mukavva

İnce Dalga Oluklu Mukavva

İri Dalga Oluklu Mukavva

Doppel - Çift katlı Oluklu Mukavva

Triplex - 3 Katlı Oluklu Mukavva

Oluklu Mukava Kutu ve Koli

Firmamızca,; Mikro Dalga, İnce Dalga, İri Dalga, Micro Doppel ve Doppel cinslerinde oluklu mukavva kolilere   Sıvama Ofset Baskı ve Flexo (Klişe) Baskı tekniği ile baskı yapılabilmektedir.

Ürün Özellikleri :

Oluklu mukavva; piyasada en çok kullanılan ambalaj malzemesi olup, lineer denilen iki dış kağıt ve ondüle denilen bir ara kağıttan oluşur. İçerisine konulan ürünleri  her türlü olumsuz şartlarda koruyan ve nakliye, depolama ve satışa  yardımcı olan her ürün için ayrı tasarım yapabilme imkanı ile baskı ve ürün tanıtımında da firma imajınıza prestij sağlayan bir dış ambalaj çeşididir. Çevreyi kirletmez, %100 hammaddeye dönüşen çağdaş, güvenli, temiz ve ekonomik bir ambalaj malzemesidir

 

 

Oluk Tipleri

Oluklu mukavva üretiminde yararlanılan 5 tip oluk tipi vardır. Bunlar; A, B, C, E, K harfleriyle tanımlanır.

A Dalga (İri Dalga) : Bir metredeki oluk sayısı 104 - 125, oluk yüksekliği 4,5 mm. - 4,7 mm. arasında olan oluklu mukavvadır. Taşıyıcı olmayan ürünlerin ambalajlanmasında ve birçok sıra üst üste istiflenecek ambalajların yapımında; yastık görevi yapmaları ve çok emici olmaları nedeniyle de ara bölme, takviye vb. Malzemenin yapımında başarıyla kullanılır.
B Dalga (İnce Dalga) :
Bir metredeki oluk sayısı 150 - 184, oluk yüksekliği 2,1 mm. - 2,9 mm. arasında olan oluklu mukavvadır. Oluk yüksekliklerinin ve dalga aralıklarının az olması nedeniyle yüzey ezilmesine karşı diğerlerinden daha dayanıklı olan B dalga, diğerlerine göre baskıya daha uygun yüzeye sahiptir.
C Dalga (Orta Dalga) :
Bir metredeki oluk sayısı 120 - 145, oluk yüksekliği 3,5 mm. - 3,7 mm. arasında olan oluklu mukavvadır. C tip, A tipi gibi en iyi alt ve üst sıkıştırma dayanıklılığı sergiler.
E Dalga (Mikro Dalga) :
Bir metredeki oluk sayısı 275 - 310, oluk yüksekliği 1,15 mm. - 1,65 mm. arasında olan oluklu mukavvadır. İnce bir dalga olan E dalga oluklular; dayanıksız tüketim malları ve hediyelik ambalajlar için üretilir.
K Dalga (Çok İri Dalga) :
Bir metredeki oluk sayısı 90 - 103, oluk yüksekliği 5,6 mm. - 8,5 mm. arasında olan oluklu  mukavvadır.

 

 
Bize aşağıdaki kanallardan ulaşabilirsiniz.

ADRES   :

Karya Ambalaj ve Tanıtım Hiz. San.Tic.Ltd.Şti.

İleri Mahallesi Kımız Sokak No: 14/11

PK: 06590 Kurtuluş / ANKARA

TELEFON  :

 0 (312)  384 31 21

 0 (532)  554 63 63

 

 MÜŞTERİ VE SATIŞ DESETEĞİ  :

karyaltd@gmail.com

karyaambalaj@gmail.com

karyapazarlama@gmail.com

NOT:
Sitemizin Ekran Çözünürlüğü: 1024 x 768 Piksel - Renk Kalitesi: 32 Bit' tir.
f.Bu web sitesi ile ilgili soru veya görüşlerinizi asugezkarya@gmail.com adresine gönderiniz.
f Son değiştirilme tarihi 06.05.2024

                 Design & Copyright @ asugez