Giriş Neden Karya Ambalaj Dizayn Sektörel Örnekler Ürünlerimiz İletişim. Web Gezgini

Giriş
Neden Karya
Ambalaj Dizayn
Sektörel Örnekler
Ürünlerimiz
İletişim.
Web Gezgini

 

.Site Haritası     

 

YAZI BOYUTUNU SEÇ

100%
125%
150%

 

 

 

           

 

             Web Sitemiz Hakkında  :

 

 

          Sitemizde; öncelikle Karya Ambalaj  hakkında bilgi edinebilir, üretimini yaptığımız ürünlerin neler olduğu, kullanılan malzemeler, ne şekilde üretildiği, üretim aşamaları konularında özet bilgiler alabilirsiniz. Firmamız bugüne kadar geniş bir müşteri grubuna; farklı renk, dizayn, malzeme, grafik çalışmaları sonucu pek çok ambalaj malzemesi üretmiştir. Bu ürünlerden bazı örnekleri ÜRÜNLERİMİZ  sayfasında görebilirsiniz.

 

        Sitemizi oluşturmaktaki amacımız, sizlere kendimizi tanıtmak, ürünlerimizden örnekler sunmak, müşteri portföyümüzü genişletmek, ürünlerimizi pazarlamaktır. Bu amacı gerçekleştirmek için oluşturduğumuz web sitemizin ziyaretçi giriş sayıları  günden güne artmaktadır.  Sitemize giriş yapan ziyaretçilerimizin pek çoğunun amacı ise satın alacağı ürün hakkında  bilgi almak, sektördeki pek çok firma arasında karşılaştırma yapmak, firma iletişim bilgilerini öğrenmektir. Ancak tüm ziyaretçilerimizin beklentilerini karşılamak her zaman mümkün olamayabilir. Bunun çözümü ziyaretçilerimizin sitemize geliş amaçlarını ve beklentilerini  bilmemizle doğru orantılıdır.

 

          Ziyaretçi açısından web siteleri, aranılan bilginin bulunması ve sitenin tasarımı ile sınırlı iken,   site yöneticisi açısından,  ziyaretçi profilini belirlemek ve beklentileri karşılayabilecek düzenlemeleri yapabilme amacını taşımaktadır. Web sitesini anlamak kolaydır. Siteye girer kullanırsınız, basit mi? aradığınız bilgiler iyi düzenlenmiş mi? geliş amacınıza uygun yazılı ve görsel içerikler yeterli mi? sayfa bağlantılarının kullanımı kolay mı?  tekrar ziyaret etme isteği uyandırıyor mu? Ziyaretçilerimizin beklentilerini tam olarak karşılayabilmemiz için sizden isteğimiz, sitemiz hakkındaki  tüm bu sorulara ilişkin görüşlerinizi Site Yönetimi ile paylaşmanızdır.

 

      Bu doğrultuda, ziyaretçilerimizin eleştiri ve görüşleri, paylaşmak istedikleri bilgiler, beklentileri, sormak istedikleri  bizim için önemli.  Görüş öneri ve düşüncelerinizi karyaltd@gmail.com  ve karyaambalaj@gmail.com adreslerine e-posta  atarak bizimle  paylaşabilirsiniz.

 

          İlgi ve katılımlarınız için teşekkür ederiz.

 

          Site Yönetimi...

 

 

 

 

                 

 
Bize aşağıdaki kanallardan ulaşabilirsiniz.

ADRES   :

Karya Ambalaj ve Tanıtım Hiz. San.Tic.Ltd.Şti.

İleri Mahallesi Kımız Sokak No: 14/11

PK: 06590 Kurtuluş / ANKARA

TELEFON  :

 0 (312)  384 31 21

 0 (532)  554 63 63

 

 MÜŞTERİ VE SATIŞ DESETEĞİ  :

karyaltd@gmail.com

karyaambalaj@gmail.com

karyapazarlama@gmail.com

NOT:
Sitemizin Ekran Çözünürlüğü: 1024 x 768 Piksel - Renk Kalitesi: 32 Bit' tir.
f.Bu web sitesi ile ilgili soru veya görüşlerinizi asugezkarya@gmail.com adresine gönderiniz.
f Son değiştirilme tarihi 06.05.2024

                 Design & Copyright @ asugez