Giriş Neden Karya Ambalaj Dizayn Sektörel Örnekler Ürünlerimiz İletişim. Web Gezgini

Giriş
Neden Karya
Ambalaj Dizayn
Sektörel Örnekler
Ürünlerimiz
İletişim.
Web Gezgini

 

.Blog                  

.Site Haritası     

 

YAZI BOYUTUNU SEÇ

100%
125%
150%

 

 

 

 

         Neden Karya Ambalaj              

Ambalaj malzemesi yaptırmak isteyen müşteri için, ambalaj sektöründe çok kaliteli üretim yapan, ilkeli, pek çok firma alternatifi var. Karya Ambalaj 28 yıldır bu sektörde faaliyet gösteriyor.Peki Neden Karya Ambalaj...! , bizimle iş yapan müşterilerimiz pek çok firma içinden bizi seçmekle neler kazanıyor, bu konuda bugüne kadarki ticari prensiplerimiz ve müşteri ilişkilerinden edindiğimiz gözlem ve deneyimlerimiz hakkında sizlere içtenlikle bilgi vermek istedik. Bize göre, Karya Ambalajı tercih eden müşterimiz,

1-Herşeyden önce karşısında; konusuna hakim, müşterinin isteklerini değerlendirip alternatifler üretebilecek bir müşteri temsilcisi bulabilir.

2-İhtiyacınız olan ambalaj malzemesi için, önce ürününüz hakkında bilgi alıp, ürününüzün özelliklerine uygun ağırlık, ebat, dayanıklılık ve en uygun fiyat kombinasyonu için bilgi alabilirsiniz.

3-Şirketinizin hedef pazarı düşünülerek, tüketicinin azami faydayı sağlaması için ambalaj üzerinde bulunması gereken bilgi, yönlendirme, iletişim gibi konularda neler yapılabileceği konusunda değerlendirme alabilirsiniz.

4-Ürününüzü koyacağınız ambalaj aynı zamanda o ürünün ve tabiki firmanızın kartviziti olacaktır. Bu nedenle tasarımının doğru yapılması çok önemlidir. İşte Karya Ambalaj size bu konularda da alternatifler sunacaktır.

5-Firma ve ürününüzün MARKA olabilmesi için Ambalajın öneminin farkındayız. Taşıma, koruma, birarada tutma gibi fonksiyonlarının yanı sıra, üretmekte olduğumuz ambalaj için albenisi yüksek, renk, grafik, logo, yazı biçimi, ambalaj malzemesinin dizaynı, raf yerleştirme sisteminde tüm yüzeylerin ne şekilde kullanılabileceği, firma reklamınızın etkinliği ve en uygun hangi malzemelerin kullanılması gerektiği gibi konularda karşılıklı değerlendirmelerle ortak bir nokta belirleyebilirsiniz.

6-Üretilecek ambalaj malzemesi için, piyasa koşullarına göre çok uygun maliyetleri içeren bir fiyatlandırma politikası ile ödeme koşulları için alternatifler bulabilirsiniz.

7-Planlanan ambalaj malzemesinin türüne göre: üretim öncesi grafik, bilgisayar çıktısı veya bizzat örnek ürünü birebir görebilirsiniz.

8-Tüm bunlardan sonra, üretim aşaması sonucunda , çağdaş teknolojisine ve konusunda uzman personeline olan güveniyle kaliteli bir ambalaj malzemesine kavuşacağınızı garanti eden bir firma ile karşılaşacaksınız.

9-Üretim sonrası hızlı teslimat anlayışıyla size zamanı iyi kullanmanız için, firmamızca her türlü çabanın gösterildiğini göreceksiniz.

10-Üretim sonrası kalite kontrolü sonunda, onaylanan örneğe uygun olmayan veya bozuk, fire vb nedenlere dayalı ürünler ayıklanmaktadır. Ancak tüm bu kontrollere rağmen gözden kaçan ürünlerin iadesi konusunda firmamız sözleşmemiz kapsamında gereken her türlü kolaylığı sağlamaktadır.

11-Üretim ve kullanım aşamasında firmamız ile sürekli görüşme imkanı bulabilecek her türlü ambalaj malzemesi hakkında bilgi alabileceksiniz.

12-Kuşkusuz ambalaj ürünleri türev , fonksiyon ve çeşitlilik açısından çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Tüm bu ürünlerin tek bir firmada üretimi söz konusu değildir. Ancak firmamız ile telefon kanalıyla irtibata geçen müşterilerimiz: hangi ürünü, hangi firmada, ne şekilde, ürettirebilecekleri, söz konusu firmayla nasıl iletişime geçebileceklerine ilişkin bilgileri alabilecek bir danışmanla görüşme imkanı bulabilirler.

13- Karya Ambalaj olarak: müşteri ilişkilerinde sürekliliği, güler yüzlü hizmeti, kaliteli üretimi, doğru reklam anlayışını, ticari ahlaklılığı ve dostluğu temel ilkelerimiz olarak belirledik ve bu güne kadar bu konularda asla taviz vermedik, bundan sonrada vermemeye kararlıyız.

          Evet ... Karya Ambalajın müşterilerinden biri iseniz, ambalaj konusunda kaygı duymanıza gerek kalmamış demektir, artık koltuğunuza yaslanıp kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Sadece sizin hayal gücünüzle sınırlıyız.

Tüm müşterilerimize bol kazançlı ve huzurlu bir ticari yaşam dileriz.....!

 

 

Search Engine Submission - AddMe

 

Submit ExpressSEO Tools

 

u

 

 

 
Bize aşağıdaki kanallardan ulaşabilirsiniz.

ADRES   :

Karya Ambalaj ve Tanıtım Hiz. San.Tic.Ltd.Şti.

Kazım Karabekir Caddesi Örnek İşhanı

No:27/61   06060 /  İSKİTLER / ANKARA

TELEFON  :

 0 (312)  384 31 21

 0 (532)  554 63 63

 0 (312)  341 24 75  (Faks )

 MÜŞTERİ VE SATIŞ DESETEĞİ  :

karyaltd@gmail.com

karyaambalaj@gmail.com

karyapazarlama@gmail.com

NOT:
Sitemizin Ekran Çözünürlüğü: 1024 x 768 Piksel - Renk Kalitesi: 32 Bit' tir.
f.Bu web sitesi ile ilgili soru veya görüşlerinizi asugezkarya@gmail.com adresine gönderiniz.
f Son değiştirilme tarihi 28.03.2019

                 Design & Copyright @ asugez